TOTO JE MARKETINGOVÁ STRÁNKA.

V Marse berieme našu zodpovednosť za správny a vhodný marketing veľmi vážne. Máme Marketingový kódex, ktorý riadi všetky propagačné aktivity a ktorý stanovuje, že ponúkame naše výrobky len ľuďom nad 13 rokov. Veríme, že od tohto veku sa dajú robiť rozumné rozhodnutia.

Marketingový kódex aplikujeme na našu celú reklamu a komunikáciu. Chceme poskytovať vám aj vašej rodine primerané a transparentné informácie o našich produktoch.

Ak sa chcete dozvedieť viac o zodpovednej propagácii našich produktov, kliknite na odkaz na Marketingový kódex Mars.

Ak máte menej ako 13 rokov, mali by ste vždy získať súhlas rodičov alebo opatrovníkov, než o sebe poskytnete ľubovoľné informácie online.

zavrieť

Súkromie

Uisťujeme vás, že rešpektujeme vaše súkromie. S osobnými informáciami, ktoré nám zveríte, zaobchádzame s veľkou starostlivosťou. Chceme vám poskytovať jasné a stručné informácie o ochrane vášho súkromia online.

Zobraziť celé mars zásady
zavrieť

Výživa

V Marse veríme, že je nutné poskytnúť ľuďom všetky fakty o našich produktoch, aby si ich mohli vychutnať ako súčasť zdravej a vyváženej stravy.

Tvrdo pracujeme na zlepšení nutričných hodnôt našich produktov tak, aby to neovplyvnilo ich chuť a kvalitu.

Stále investujeme čas a prostriedky do podpory zdravého a aktívneho životného štýlu našich zákazníkov a partnerov.

Čítajte viac o výžive
zavrieť

Poznámka pre rodičov

Ako zodpovedný výrobca a v súlade s naším Marketingovým kódexom ponúkame naše výrobky len ľuďom nad 13 rokov, lebo veríme, že od tohto veku sa dajú robiť zodpovedné rozhodnutia.

Ako stanovuje Marketingový kódex, celá naša komunikácia je smerovaná na dospelých a tínejdžerov. Môžete sa spoľahnúť, že vám poskytujeme všetky informácie, ktoré potrebujete na svoje rozhodnutia ohľadne našich produktov.

Zobraziť kompletnú poznámku pre rodičov
zavrieť

Vlastník stránky

Mars Czech s.r.o.
Pražská 320
257 21 Poříčí nad Sázavou
Zákaznická informační linka: 844 135 135

zavrieť

Kontakt

Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá. Ak na tejto stránke nenájdete informácie, ktoré potrebujete, alebo ak máte pre nás nejaký odkaz alebo nápad, dajte nám vedieť.

Pod odkazom Kontakt nájdete možnosti, ako sa s nami spojiť.

Dajte nám vedieť